У Телеграмі відсутня сувора модерація, але акаунти все ж рекомендується прогрівати. Після прогріву обліковий запис прослужить максимально довго, а траст помітно збільшиться. З прогрітого акаунта можна запускати рекламні кампанії, займатися запрошенням на канали. Читачам сподобаються корисні лайфхаки та фішки щодо прогріву облікового запису в Telegram.
Як підбирати Telegram канали для публікації рекламних постів? На це питання ми відповіли в цій статті.
Які акаунти необхідно прогрівати
Різні облікові записи використовуються для арбітражу трафіку. Арбітражнику краще відмовитися від використання свого основного акаунта для рекламних кампаній. Якщо буде втрачено обліковий запис, то фахівцеві доведеться самостійно відновлювати дані. Після прогріву акаунта відразу ж можна буде використовувати топові офери і партнерки в різних вертикалях.
Існує кілька способів для того, щоб отримати акаунт:
- Самостійна реєстрація облікового запису (саморегі). Реєстрація здійснюється з нового IP або з резидентських мобільних проксі. Ідеально для цієї мети підійдуть куплені SIM-карти, а також орендовані номери телефонів.
- Оренда облікового запису в арбітражника.
- Купівля в таких популярних магазинах акаунтів: Zismo, Lacost.
- Використання готових шаблонів у програмах для реєстрації. Можна вибрати Telegram Kit 1 або аналогічні автореги.
Саморегі - це найнадійніший та найефективніший спосіб. Дуже швидко злітають акаунти, оформлені за допомогою авторегів. У більшості випадків обліковий запис з авторегів функціонуватиме максимум 5 днів. Бувають випадки, коли короткого проміжку часу достатньо для запуску рекламної кампанії.
Радимо прочитати статтю «Що обрати: агентські акаунти чи самореги» у AffCommunity
У Telegram ще не ввели сувору модерацію, але кожен акаунт рекомендується прогрівати. З особистого каналу арбітражник ллє трафік на гемблінг, адалт та інші сірі вертикалі. У Телеграмі використовуються спеціальні алгоритми, що оцінюють поведінку нових користувачів.
Для чого потрібен прогрів акаунта
Знову тривають суперечки про необхідність прогріву акаунтів. Хтось вважає, що прогрів буде непотрібною тратою часу. Інші люди з упевненістю стверджують, що месенджер може заблокувати акаунт користувача.
Без прогріву обліковий запис може отримати блокування навіть за 15 запрошень на канал. Деякі акаунти перестають працювати через добу після покупки. Таке часто трапляється, якщо обліковий запис не прогрівається.
Необхідно враховувати не тільки технічні моменти, а й інші важливі особливості. Користувачі більше цікавляться прогрітим акаунтом. Ботам від шахраїв практично ніхто не довіряє, а облікові записи користувачів справляють на аудиторію сприятливе враження. Чоловіки і жінки завжди більше довіряють живим людям, а не ботам.
Інструкція з прогріву акаунтів
Оптимальний час для прогрівання придбаного або створеного облікового запису - 14 днів. Якщо на рекламну кампанію дається менше часу, то можна спробувати прогріти акаунт за 5-7 днів. Не потрібно залишати акаунт у створеному вигляді, чекати, поки він «відлежиться». До бажаного результату не приведуть масові дії.
Детальна інструкція для прогріву акаунта:
- одразу після отримання нового облікового запису необхідно зайти в налаштування;
- на фотографії має бути реальна людина, а не квіточка, малюнок, домашній улюбленець або персонаж улюбленого мультфільму. На заставку можна поставити фото, на якому добре видно обличчя людини. Підійдуть картинки, згенеровані нейромережею, а також особисті фото користувача. На фотостоках розміщуються картинки із зображеннями відомих особистостей, але від такого варіанту краще відмовитися. Сервіси для роботи із зображеннями допоможуть згенерувати картинку, максимально схожу на реальну фотографію;
- напишіть «людські» дані;
- у другий день не забудьте вказати важливу інформацію про себе. Вказуйте особисті дані, наприклад, реальне місце проживання, свою посаду, сімейний стан;
- у третій день постарайтеся додатися в кілька чатів. Враховуйте, що алгоритми не люблять, коли новий користувач за 1 день відвідує багато різних груп;
- у четвертий день можна починати писати повідомлення знайомим, родичам або колегам. Можна надсилати повідомлення самому собі, але тільки на інший акаунт. Не потрібно вести листування між новорегами;
- у п'ятий день додавайтеся ще в якийсь чат. Пролайкайте будь-який пост, будьте активними в групі, прокоментуйте якесь повідомлення;
- шостий або сьомий день - вдалий час для того, щоб збільшити максимальну кількість дій до 15. Усі дії потрібно збільшувати дуже плавно.
Основна суть прогріву акаунтів полягає в тому, щоб алгоритми Телеграм змогли оцінити справжню поведінку людини. Реальні користувачі виконують за день невелику кількість дій, на одне відвідування облікового запису виділяють до 5 хвилин. За такого підходу Telegram не буде ідентифікувати новий акаунт із «накрученим ботом».
Рубрика: Статьи. Читать весь текст на misto.kharkiv.ua.