Як очистити ТЕН пральної машини від накипу

Як очистити ТЕН пральної машини від накипу
20:51, 19 Авг.

Одна з найпоширеніших причин, через яку виходять з ладу пральні машинки - це утворення накипу на ТЕН. Це відбувається через те, що сам по собі ТЕН є нагрівальним приладом, вбудованим в бак машини, тому він завжди знаходиться у воді. Чим більше на ньому накипу, тим швидше він вийде з ладу. А, отже, якщо ви зацікавлені в тривалій експлуатації цього виду побутової техніки та в економії електроенергії, то вам потрібно час від часу зчищати накип з ТЕНу.

Для того, щоб підтримувати ТЕН у належному стані, необхідно проводити його профілактику та власне очищення з чим вам допоможуть кваліфіковані майстри, детальніше за посиланням https://fixme.com.ua/remont-pralnykh-mashyn/

Для профілактики можна використати кілька способів. Так, наприклад, при кожному завантаженні білизни в лоток пральної машинки додайте деяку кількість спеціального хімічного засобу, який спрямований на те, щоб руйнувати нерозчинні частинки осаду. Адже саме вони і призводять до утворення накипу.

Вибираючи такий профілактичний засіб від накипу, уважно слідкуйте за тим, щоб він точно підходив до марки вашої пральної машини і щоб сам собою засіб не впливав негативно на процес делікатного прання.

Є й інший спосіб, дешевший, ніж попередній. Він полягає в тому, що на шлангу пральної машини, по якому подається вода, ставиться спеціальний магнітний пристрій, що генерує магнітне поле. Коли ж вода проходить крізь це магнітне поле, вона змінює свою структуру, стає м'якшою і в результаті не утворює накип, або принаймні не так швидко і не так багато.

Природно, яку б профілактику ви не використовували, рано чи пізно, все одно, настане момент і вам все ж доведеться чистити ТЕН від накипу. І для цього ідеально підходить "лимонний" спосіб - найпростіший з усіх доступних, оскільки він навіть не потрібно розбирати пральну машинку.

Спочатку перевірте, що машинці немає білизни, щоб ненароком не пошкодити його. Потім у лоток, куди ви зазвичай завантажуєте пральний порошок, насипте лимонну кислоту, приблизно 3 столові ложки. Потім закрийте лоток і запустіть програму кип'ятіння, бажано розраховану на прання речей з бавовни. Поки процес прання продовжуватиметься, ТЕН очиститься від накипу. На це має піти приблизно дві чи три години.

Виконувати очищення ТЕНу від накипу варто хоча б один раз на шість місяців.

Як відбувається ремонт Вашої техніки?

Залишіть заявку будь-яким із зручних для Вас способів: зателефонуйте або скористайтесь онлайн-формою:

Наш черговий майстер прийме замовлення на Вашу техніку, обумовить терміни виконання ремонту, час та адресу, за якою виїде майстер.

Наші майстри виїжджають у будь-який район Львова безкоштовно, оплачуються лише послуги з ремонту.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на misto.kharkiv.ua.