Вибір захисту єдиноборств для безпечних тренувань

Вибір захисту єдиноборств для безпечних тренувань
07:54, 04 Окт.

Кікбоксинг, карате, ММА, К1, тайський бокс… У кожній із цих дисциплін ноги використовуються для завдання ударів. Це дуже небезпечна зброя будь-якого бійця. Чи знаєте ви, які щитки для гомілки вибрати, щоб захистити себе від травм?

Незважаючи на те, що зазвичай під час тренувань, спарингів та боїв ми атакуємо їх набагато рідше, ніж руками, удари ногами завдають набагато більше шкоди як супернику, так і, на жаль, і нашим ногам. Кожен боєць мріє мати сталеву гомілку, але перш ніж ви дійдете до рівня збивання гомілки дорожніх знаків, варто поступово на тренуваннях відпрацьовувати удари ногою. Щоб зробити це безпечно, ви повинні носити щитки на гомілки під час тренування. Ви можете замовити та купити захист ніг для єдиноборств за самою вигідною та доступною ціною, без накруток та переплат.

І ось ми підійшли до початку цікавого, а саме до вибору правильних наколінників.

При виборі відповідних протекторів варто знати, які види протекторів представлені на ринку та з яких матеріалів вони виготовлені. Якщо ви знаєте свої тренувальні цілі, прочитавши цю статтю, ви зможете вибрати найкращий захист для себе та усвідомлено.

ЯКІ ЩИТИ ВИБРАТИ? Ось наші типи

Протектори для тайського боксу, кікбоксингу, К1.

Коли ви тренуєтеся в таких видах спорту, як тайський бокс, кікбоксинг або К1, ви повинні бути налаштовані на те, що виконуватимете багато сильних ударів ногами та блокуватимете удари ногами, тому вам знадобляться накладки, які жорсткі та максимально закривають ноги. Отже, які щитки для гомілки вибрати? Головне тут - правильно підібрати довжину гомілки, а також посилення для ступнів, щоб голими ногами не зачепити сумки чи щити.

Протектори ММА

Накладки на гомілки, розроблені для ММА, також часто призначені для використання під час спарингів на першому поверсі. Такий вид черевиків менше захистить ваші гомілки та ступні, але дозволить набагато вільніше рухатися під час бою у партері. Так що якщо вам у пріоритеті мобільність і свобода рухів, вибирайте цей тип накладок і будьте готові до трохи меншого захисту гомілки під час ударів ногами. Шкарпетка з неопрену запобігає зміщенню, а тонкий підбор полегшує використання важелів під час спарингу. Однак пам'ятайте, що якщо під час спарингу по ММА ваша головна мета - завдати удару ногою (а не битися в партері), то вибирайте типові для тайського боксу щитки на гомілку.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на misto.kharkiv.ua.