Застосовуючи самохідний обприскувач для обробки полів, сучасні агрокомпанії забезпечують здоров'я рослин, посилюють їх зростання та внаслідок цього отримують кращий урожай і, що найголовніше – більший прибуток, та можливості для подальшого розвитку як постачальник сільгосппродукції.
Зазвичай обприскувачі самохідні використовують великі холдинги, власники великих полів, а також фермери, які займаються вирощуванням однотипних культур. Завдяки регулюванню кліренсу, та відстані між колесами вони ідеально підходять для обробки рапсу, соняшника, кукурудзи. Самохідні обприскувачі дозволяють збільшити прибуток шляхом скорочення часу на обробку земель збільшення площі обробки за один прохід, зменшення кількості дозаправлень та економії пального.
Дійсно, така сільгосптехніка, як обприскувач самохідний практично завжди має штанги завдовжки 24-36 метри, баки великих об’ємів – до 2000 літрів, та більш жорстка рама, на який вони розташовані. Саме це й дозволяє скоротити кількість проходів по полю та зекономити пальне та час.
В середньому економія від використання такої сільгосптехніки складе приблизно 10-20%. Придбавши самоходний оприскувач вітчизняного виробника можна зекономити ще більше завдяки значно меншій вартості, та більшої пристосованості до вітчизняних умов. По перше – така техніка завжди розробляється з врахуванням вітчизняних кліматичних умов. Вона комплектується системами інжекторів, які оптимально підходити до нанесення добрив, сумішей у вітряну погоду та при підвищених температурах.
По друге – сучасні самохідні обприскувачі мають багато інноваційних рішень серед яких найважливішими е:
- можливість керування висотою положення штанг щодо рівня землі;
- автоматична система плавної зміни ширини колії;
- стабілізатори які пригнічують коливання штанги та швидко фіксують її положення після зіткнення з перешкодою, або обробки важких ділянок.
І найважливіше – сучасний обприскувач самохідний має бортовий комп’ютер. Він слідкує за роботою кожного елемента системи, допомагає оператору дотримуватись запланованого алгоритму дій, слідкує за процесом обприскування та підготовки сумішей, а також повідомляє про характеристики процесу.
До недоліків варто віднести значну вартість такої техніки, складність обробки невеликих ділянок, доволі значну вагу, та меншу ніж у причіпних, маневреність.
Джерело: https://boguslav.ua/produkcziya/samoxodnye-opryskivateli/
Рубрика: Статьи. Читать весь текст на misto.kharkiv.ua.