Основні переваги картонного пакування

Основні переваги картонного пакування
17:08, 14 Июл.

Картонні коробки є одним із найбільш розповсюджених упаковок не просто так. Таке пакування відрізняється низкою суттєвих переваг, через що воно використовується в зовсім різних сферах діяльності: харчуванні, легкій промисловості, хімічній промисловості, виробництві електротехніки тощо.

Якщо вам потрібне картонне пакування, відшукати оптимальний варіант ви можете на сайті компанії HolandPrint, яка пропонує якісну продукцію за приємною ціною.

Чому варто вибрати картонну упаковку

Отже, в чому основні переваги картонного пакування? Цей матеріал відрізняється цілою низкою якостей, через які роздобув настільки широко розповсюдження. До них варто віднести:

  1. Низьку вагу. Під час транспортування різноманітної продукції упаковка має відрізнятися якомога меншою масою. Це потрібно для того, щоб максимально знизити логістичні видатки. І картон повністю відповідає таким вимогам.
  2. Міцність. З першого погляду може здаватися, що картон не є надто міцним матеріалом. Але варто відмітити, що він існує в різноманітних варіантах, які відрізняються різними технічними характеристиками. Картон може захистити продукцію від ударів, подряпин та пошкоджень інших типів.
  3. Адаптивність. Картонну упаковку можна змінювати таким чином, як ви забажаєте. Це надає широкі маркетингові можливості, адже на матеріал можна нанести фальцювання, тиснення друкарські написи або фарбу. Це допоможе відрізнятися від ваших основних конкурентів.
  4. Екологічність. Карто – це матеріал, який розкладається в природі. Його використання допомагає зменшити кількість пластику. До того ж картон передбачає використання вторинних відходів. Тобто його можна переробити з тих коробок, які вже вийшли з ужитку.

Отже, картонне пакування – це дешевий та ефективний варіант водночас, який допоможе надійно захистити ваш товар, а також зекономити на його транспортуванні.

Як вибрати картонну упаковку

Щоб правильно вибрати картонне пакування, потрібно звернути увагу на кілька важливих факторів. Саме з їх допомогою замовник зможе визначити, який саме формат картонного пакування йому потрібен.

Отже, до основних критеріїв вибору картонної упаковки варто віднести:

  1. Вид картону, який буде використовуватися. Він може бути крафтовим, целюлозним, макулатурним тощо.
  2. Розмір коробки. Картонні коробки виготовляються в різних розмірах. Тому потрібно завчасно визначити, які показники довжини, ширини та глибини потрібні саме вам.
  3. Дизайн коробки. Приділіть велику увагу створенню оптимального дизайну. Картон може оброблятися методом фальцювання чи тиснення. На ньому можна друкувати написи, логотипи, зображення. Також цей матеріал можна навіть повністю пофарбувати. Обирайте той варіант дизайну, який буде оптимальним у вашому випадку.

Картонне пакування – це універсальний спосіб подбати про цілісність вашої продукції та забезпечити її безпечне та ефективне транспортування до клієнтів.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на misto.kharkiv.ua.