Як вибрати вертикальні жалюзі

Як вибрати вертикальні жалюзі
09:42, 22 Июл.

Тряпчані жалюзі вертикальні лайн білі Окнолія

Тряпчані жалюзі вже давно потіснили звичні штори з тканини, як більш практичні та зручні фіранки. До того ж, на відміну від них, жалюзі відмінно вписуються не тільки в домашню обстановку, а й у більш ділову: офіси, готелі та службові кабінети тощо. Найбільш кращим варіантом жалюзі є вертикальні, так як їх набагато легше чистити, та й термін експлуатації значно вищий, ніж у горизонтальних.

Завдяки своїй ергономічній конструкції, жалюзі легко регулюють світлопропускання та вікна, а відносно велика вага сегментів не дає їм сильно розгойдуватися через вітер, і як наслідок шуміти. Багато в чому їх вибирають саме через ці якості, адже набагато зручніше і легше "розкрити" вікно парою невеликих рухів на регуляторі, ніж мучитися з незручними шторами.

Тряпчані жалюзі вертикальні лайн білі Окнолія

Переваги вертикальних жалюзі

Вертикальні жалюзі також легко чистяться і вони збирають менше пилу, ніж горизонтальні. Достатньо просто протерти їх вологою ганчіркою, щоб очистити від пилу та бруду, без необхідності знімати всю конструкцію зі стіни чи вікна.

Вертикальні жалюзі особливо корисні на широких вікнах та дверях, а також у незвичайних приміщеннях. Підголовник можна відрегулювати так, щоб він відповідав вигнутим віконним нішам, а лопаті можна обрізати на різну висоту для похилих вікон. Великі планки та вертикальний профіль візуально здатні збільшувати висоту та розміри кімнат та вікон. Це робить їх особливо корисними у великих приміщеннях, які можуть отримати вигоду з додаткових елементів стилю та координаційних центрів.

Що стосується встановлення та заміни, то тут теж не буде нічого складного. Весь процес монтажу займає не більше півгодини: достатньо закріпити утримувачі для сегментів на стіні або верхній частині вікон, і жалюзі можна спокійно вішати. Забираються вони так само легко, як і встановлюються - тільки у зворотному порядку.

Неймовірна ціна на Вертикальні жалюзі в Окнолія |

Ми також рекомендуємо вертикальний варіант жалюзі, як більш надійну та зручну альтернативу горизонтальним. У нашому фотокаталозі вертикальних жалюзі ви знайдете найрізноманітніші їх варіації, щодо матеріалу виготовлення:

Пластикові;
Бамбукові;
Дерев'яні;
Текстильні;
Алюмінієві.


Крім цього у нас можна підібрати жалюзі, виходячи з висоти приміщення та розмірів вікна, товщини ламелів та кольору лопатей. Достатньо лише озвучити переваги, і в іншому покластися на наш сервіс. Можна переглянути докладніше всі варіанти вертикальних жалюзі та їх ціну на сайті www.oknolia.com . Серед нашого асортименту ви обов'язково знайдете щось підходяще, і не важливо, для якої кімнати.

Наприклад, якщо жалюзі потрібні для спальні, то в цьому випадку чудово підійдуть широкі сегменти темного кольору - вони добре блокують сонячні промені, а при необхідності зможуть взагалі захистити кімнату від джерела світла. В іншому випадку, коли потрібно надати приміщенню простір і свіжість, підійде білий варіант.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на misto.kharkiv.ua.