ПІСКОСТРУМИННЕ ОЧИЩЕННЯ МЕТАЛІЧНИХ ПОВЕРХОНЬ

ПІСКОСТРУМИННЕ ОЧИЩЕННЯ МЕТАЛІЧНИХ ПОВЕРХОНЬ
15:59, 24 Июл.

Піскоструминна обробка або ж піскоструй - це абразивний процес, який є універсальним методом очищення та вирівнювання поверхонь. При професійному виконанні з використанням відповідних абразивів він дає дуже хороші результати, головною особливістю яких є дуже висока фінішна обробка. Важливо також відзначити, що піскоструминна обробка металів дозволяє видаляти забруднення, не пошкоджуючи структуру поверхні металу. Це особливо важливо для чутливих об'єктів.

Тому, шукаючи послугу піскоструминної обробки, варто з'ясувати, які методи обробки застосовує ваш підрядник з цього виду робіт, які інструменти він використовує і які типи абразивів пропонує.

Професійні піскоструминні установки обробляють поверхні різними способами. Кожен з них працює дуже ефективно для певних поверхонь. Наприклад, якщо ви замовляєте диски для піскоструминної обробки, вам слід використовувати скло- або содоструминну обробку, а для очищення металу - дробеструйну. Спеціаліст повинен запропонувати метод абразивоструминної обробки, який відповідає характеристикам заготовки і потребам замовника.

Піскоструминна обробка поверхні - різні ефекти на вибір

Фахівці підбирають абразивні матеріали не тільки на основі типу матеріалу, який потрібно очистити. Те, чого хоче досягти замовник, також дуже важливо. Важливо розуміти, що піскоструминна обробка металу та інших типів поверхонь може забезпечити певну текстуру, наприклад, ідеально гладку, сатинову, матову або шорстку. Тому обирайте постачальника, який може запропонувати різні варіанти обробки. Це особливо важливо для елементів, де бездоганний зовнішній вигляд є важливим, але не єдиним.

Піскоструминна обробка дуже часто застосовується в порошковому фарбуванні. Отримана текстура впливає на адгезію фарби. Ефективність піскоструминної обробки металів та інших матеріалів залежить головним чином від типу абразиву, що використовується (наприклад, содоструминна обробка дає зовсім інші результати, ніж дробеструминна), але важливу роль відіграє швидкість обробки. Товщина окремих частинок, що наносяться на заготовку під тиском, впливає на зовнішній вигляд поверхні після обробки. Фахівцям необхідно враховувати це і з'ясувати, якого ефекту очікує замовник перед піскоструминною обробкою.

Диски для піскоструминної обробки - остерігайтеся нефахових підрядників

Піскоструминна обробка металевих поверхонь - це спеціалізований абразивоструминний процес. Наприклад, власники автомобілів в основному замовляють цю послугу, щоб відновити ідеальний зовнішній вигляд коліс свого авто. Блискучі, доглянуті колеса підвищують естетичну цінність автомобіля, що важливо для деяких водіїв. Ця послуга також поширена в промисловому секторі, наприклад, при підготовці металевих виробів до капітального ремонту.

Чому це важливо

Піскоструминна обробка автомобільних дисків та інших деталей вимагає використання відповідного абразиву. Він не повинен бути занадто гострим або занадто товстим, оскільки це може пошкодити делікатні деталі. Тут ідеально підходить склобій. Піскоструминні диски зі скляним абразивом дуже ефективно видаляють бруд, не пошкоджуючи диск. Цей процес залишає поверхню ідеально гладкою і дуже приємною для очей.

Замовляючи піскоструминну обробку металевих поверхонь, остерігайтеся постачальників, які використовують неспеціалізовані методи, наприклад, нагрівання країв до високих температур. Це прискорює час виконання замовлення і полегшує видалення бруду, але дуже шкідливо для диска, роблячи його більш схильним до деформації і розтріскування. Тому переконайтеся, що обраний вами постачальник не використовує ці методи.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на misto.kharkiv.ua.