Кому підходять курси малювання на планшеті

Кому підходять курси малювання на планшеті
14:26, 14 Авг.

Онлайн школа малювання “Хамелеон” пропонує курс діджитал арту для тих, хто хоче навчитися або вже вміє та любить малювати на планшеті. Тому він підійде як початківцям, які бажають освоїти нову техніку з нуля та отримати нові знання, так і художникам, які хочуть спробувати щось нове та попрацювати в цифрі.

Тут ви навчитесь працювати з лінією, формою, світлом, кольором, композицією й перспективою. Крім того, ви зможете попрактикуватись, обмінятися досвідом з вчителем, отримати пораду та відповіді на запитання, адже урок проходить паралельно з вчителем, який на своєму прикладі показує як отримати бажаний малюнок. Після завершення курсу ви точно зможете створити декілька повноцінних ілюстрацій, які зможете додати до свого портфоліо при пошуку роботи.

Курси малювання на планшеті — це також корисне дозвілля і для вашої дитини, яке допоможе вигідно поєднати сучасні гаджети та цікаву інформацію для розвитку.

Що входить до курсу з діджитал арту

Знання після проходження цього курсу дадуть вам базу знань для подальшого розвитку в створенні коміксів, дизайну персонажів та інших сферах комп’ютерної графіки. Для навчання використовується програма Procreate. З нею ви опануєте основні інструменти програми, навчитесь працювати з заливкою, з корекцією кольору та кольоровим балансом.

У цьому курсі ви:

  • ознайомитесь з основами цифрового малювання;
  • навчитеся користуватися звичайним або графічним планшетом для створення дивовижних малюнків;
  • кожен урок присвячений різним аспектам цифрового малювання;
  • вивчите різні техніки та стилі;
  • освоїте основи перспективи, розуміння тіней і світла, малюнок побутових предметів, пейзажів, ботанічний скетчінг, фуд-скетчінг, портрети та фігуру людини.

Як дитині навчитися малювати в такі стислі строки? Не хвилюйтесь, адже вчитель завжди буде поруч і зможе надати поради та виправити помилки протягом онлайн уроку. За той час, що триває курс, дитина освоїть базові навички малювання, навчиться створювати візуальні історії та персонажів, малювати не тільки на папері, а й у діджиталі. Розуміння використовування світла, тіней, правильно створювати пропорції та фокусуватися на важливих деталях — все це дуже знадобиться майбутнім художникам, щоб сформувати свій художній стиль.

Також курс буде корисним для дорослих, кому необхідно створити своє портфоліо, напрацювати художню базу для подальшого пошуку роботи.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на m.misto.kharkiv.ua.