Різновиди електричної теплої підлоги

Різновиди електричної теплої підлоги
18:20, 17 Сен.

Організація якісної системи опалення – це важливе завдання, до якого власник житла має поставитися з усією можливою відповідальністю. Дуже важливо підібрати саме той тип опалення, який буде ефективним, безпечним, вигідним та максимально зручним.

Нагрівальна підлога якраз один із таких видів опалювальної системи. Однак вона може бути організована завдяки різним нагрівальним елементам. Ознайомитися з ними та придбати через інтернет ви можете за посиланням.

Нагрівальний кабель

Нагрівальний кабель резистивного типу – це один із перших варіантів теплої підлоги, який став доступним для користувачів. З його допомогою можна обігрівати дійсно великі приміщення, які відрізняються значною площею.

При встановленні дуже важливо підібрати кабель з правильною потужністю. Для цього потрібно провести необхідні розрахунки, які допоможуть визначити крок розташування такого елементу.

Якщо правильно змонтувати резистивний кабель, така тепла підлога здатна прослужити дійсно багато десятиліть. Саме тому багато людей надають перевагу саме такому варіанту.

Інфрачервона плівка

Інфрачервона плівка – це більш сучасний варіант нагрівального елементу для теплої підлоги. Плівка відрізняється такими основними перевагами:

  • легкістю в монтажі – не потрібно готувати спеціальну стяжку або клей під плитку;
  • високий рівень безпеки – інфрачервона плівка не несе загрози для здоров’я людей та домашніх тварин;
  • компактність – такий нагрівальний елемент дуже тонкий, він займає зовсім небагато місця;
  • рівномірність нагрівання – холодні проміжки на підлозі відсутні.

Недоліком є коротший термін експлуатації в порівнянні, що не так погано, якщо враховувати ціну та легкість заміни. Також не можна встановлювати інфрачервону плівку в приміщення з підвищеним рівнем вологи.

Нагрівальні мати

Одним із найбільш розповсюджених варіантів теплої підлоги на рівні з нагрівальним кабелем є спеціальні мати. Фактично – це продукція, де дроти вже були попередньо розміщені потрібним образом. Тому розрахунки для досягнення певного рівня опалення стають значно простішими.

Переваги нагрівальних матів загалом виглядають таким чином:

  • легкість встановлення;
  • рівномірність підігріву;
  • безпечність;
  • варіативність установки (під плитку або в стяжку);
  • тривалий термін використання.

Варто зазначити, що така система опалення буде передбачати наявність підключених термостатів.

Алюмінієві мати

Алюмінієві мати – це різновид попереднього нагрівального елементу, який однак використовується найчастіше для нагріву підлоги з ламінатної доски. Однак насправді їх також можна встановлювати під ковролін та паркет.

Алюмінієві мати так само просто монтуються. Вони рівномірно нагрівають підлогу, а також споживають зовсім невеликий об’єм енергії.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на misto.kharkiv.ua.