Вибір і використання силіконових форм для досконалої випічки

Вибір і використання силіконових форм для досконалої випічки
15:28, 23 Дек.

Випічка – це не тільки смачні та ароматні десерти, але й справжнє мистецтво. Щоб отримати ідеальний результат, важливо правильно обрати і купити сіліконові форми високої якості. Це один з найпопулярніших матеріалів форм для випічки, що відкриває безмежні можливості для творчості на кухні кожному.

Як готувати випічку в силіконових формах

Перед першим використанням силиконову форму потрібно промити теплою водою з милом. Після цього форму потрібно висушити і можна приступати до випічки. Для приготування в силіконових формах можна використовувати будь-які рецепти. Однак, є деякі нюанси, які потрібно враховувати. Тісто для випічки в силіконових формах не повинно бути занадто рідким. Якщо тісто буде занадто рідким, то випічка може прилипнути до форми. Силіконові форми не потрібно обов'язково змащувати перед випічкою. Однак, якщо ви хочете, щоб випічка була більш глянсовою, то ви можете змастити форму тонким шаром рослинної олії. Силіконові форми можна ставити в духовку як на деко, так і без нього. Якщо ви ставите форму на деко, то не забудьте підлити в деко трохи води, щоб випічка не підгоріла. Готову випічку потрібно охолодити в формі протягом 10-15 хвилин. Після цього випічку можна легко витягти з форми, перевернув її на решітку.

Які силиконові форми вибрати

Силиконові форми бувають різних форм, розмірів і кольорів. При виборі форми потрібно враховувати наступні фактори:

  • Форма. Вибирайте форму, яка відповідає розміру і формі виробу, який ви хочете спекти.
  • Розмір. Розмір форми повинен відповідати кількості тіста, яке ви плануєте використовувати.
  • Матеріал. Силіконові форми можуть бути виготовлені з чистого силікону або з суміші силікону та інших матеріалів. Форми з чистого силікону є більш гнучкими і не прилипають до тіста, але вони можуть бути дещо дорожчими. Форми з суміші силікону і інших матеріалів є міцнішими і стійкішими до деформації, але вони можуть прилипати до тіста.
  • Колір. Колір не впливає на якість випічки, тому вибирайте силіконові форми в будь-якому кольорі, який вам подобається.

Секрети вдалої випічки в силіконових формах

Ось кілька секретів, які допоможуть вам завжди спекти ідеальну випічку в силіконових формах: використовуйте тільки свіжі продукти, точно дотримуйтесь рецепту, випікайте випічку при правильній температурі та не відкривайте духовку під час випічки. Неправильно встановлена температура може призвести до того, що випічка буде підгоріла або недопечена, а відкриття духовки може призвести до того, що випічка опаде. Пам'ятайте, що свіжі продукти - це основа для вдалої випічки та не змінюйте кількість інгредієнтів або порядок їх додавання, якщо ви не впевнені в результаті.

Де купити силіконові форми?

Інтернет-магазин "Zabaganka" - це сучасний магазин, який пропонує широкий асортимент товарів для дому, кухні, спальні, автомобілю, по догляду за тілом та волоссям, а також різноманітні аксесуари. На сайті https://zabaganka.com.ua/ представлені товари тільки високої якості, працює швидка доставка та зручний спосіб оплати. Асортимент товарів у "Забаганка" постійно розширюється, часто проводяться акції. Слідкуйте на zabaganka.com.ua та в соцмережах за періодичними знижками, щоб зробити свою покупку вигіднішою.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на misto.kharkiv.ua.