Вибір якісного сталевого кутника

Вибір якісного сталевого кутника
17:56, 26 Фев.

Сфера використання сталевих кутників різноманітна, адже їм властивий великий термін експлуатації та універсальні характеристики. Будівництвом, побутом, тяжкою промисловістю не обмежується застосування виробу. Кутник сталевий металевий відрізняється за параметрами, які необхідно знати для оптимальної роботи з ним.

Ключові параметри під час вибору кутника

Купуючи кутник зі сталі(Харків), слід вивчити головні властивості елемента, оскільки від них залежить використання елемента. Так, тип сталі визначає практично всі параметри кутника: і довговічність, і вага, і здатність, що несе.

Для вулиці добре підійде низьколегована сталь, а легуючі добавки у складі знижують стійкість до перепадів температур.

Способи виготовлення металевих кутників також впливають властивості виробу. Кути сталеві створюються із залученням методу холодної та гарячої прокатки. Гарячекатані кутники «проганяють» у профілезгинальному обладнанні для надання необхідної форми металу. Метод холодної прокатки передбачає виготовлення металевої смуги, яка потім проходить прокатку. Гарячекатані варіанти міцніші, проте, вони витримують далеко не всі навантаження. Сталь же кутників холодної прокатки набагато пластичніший.

Виділяють також звичайні та оцинковані моделі. Перші схильні до корозії, тоді як другі краще захищені від контакту металу з киснем, завдяки чому вони стійкі і довговічні. Вони здатні спокійно перебувати на свіжому повітрі.

Розрізняють вироби і за ступенем жорсткості, відповідністю стандартам якості та приналежністю до компанії виробника. Усе перераховане впливає на такий фактор, як кутник сталевий ціна.

Де застосовують сталевий кутник

Сфера експлуатації кутників зі сталі досить широка. З простим виробництвом, практичним використанням і вигідною вартістю він стає частиною таких елементів:

  • каркасних будівель, будинків;
  • залізобетонних конструкцій;
  • сховищ продуктів;
  • приміщень, призначених для розміщення сільськогосподарської техніки;
  • ангарів;
  • споруд із бетону;
  • кімнатних перекриттів та основних стін житлових будівель;
  • основ балконів, споруд підвісного типу.

Це далеко не весь перелік усіх варіантів застосування сталевих кутників. Тому їх виготовлення та продаж дуже потрібні на українському ринку.

Враховуючи широкий спектр застосування сталевих кутників, важливо обирати продукцію високої якості, яка зможе забезпечити надійність та довговічність конструкцій.

Компанія "SJ Profil Ukraine" пропонує широкий асортимент сталевих кутників, які виробляються з дотриманням усіх стандартів якості та безпеки. Завдяки власному виробництву та сучасним технологіям, "SJ Profil Ukraine" здатна задовольнити потреби найвимогливіших замовників, пропонуючи продукцію, яка ідеально підходить для реалізації будь-яких проектів – від приватного будівництва до великих промислових об'єктів.

Рубрика: Статьи. Читать весь текст на misto.kharkiv.ua.